ETA | Electric Foot File | ETA334890000 Fenite | White
- TootjadETA
- Mudel: ETA334890000
- Saadavus: 2
-
34€
ETA | Electric Foot File | ETA334890000 Fenite | White
| All | |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross depth master carton | 215 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross height master carton | 255 mm |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Gross width (mm) | 205 mm |
| Gross width master carton | 178 mm |
| Kiiruste arv | 2 |
| Muud funktsioonid | Up to 100 minutes battery life Charging time 90 minutes Light signalization Ergonomically shaped handle Roller of diameter 22 mm 3 rollers for fine, medium and coarse grinding |
| Net weight | 0.22 kg |
| Net weight master carton | 1.54 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 849 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 140 g |
| PET | 60 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Electric Foot File |
| Producer product name | ETA334890000 Fenite |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.166 kg |
| TI weight (kg) | 0.016 kg |
| Toiteallikas | Rechargeable battery |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Foot and heel file |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00189625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: eta electric foot file eta334890000 fenite white, eta334890000, eta, nahahooldus







