ETA ETA163090000 Comfort Dehumidifier, Tank volume (water) 1,2 l, Suitable for spaces up to 25 m , White
- TootjadETA
- Mudel: ETA163090000
- Saadavus: 2
-
110€
ETA ETA163090000 Comfort Dehumidifier, Tank volume (water) 1,2 l, Suitable for spaces up to 25 m², White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross weight | 3.55 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Net weight | 2.83 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 84 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 576.00 g |
| Plastic (No PET) | 144.00 g |
| Producer | ETA |
| Tare weight (kg) | 0.72 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta eta163090000 comfort dehumidifier, tank volume water 1, 2 l, suitable for spaces up to 25 m, white, eta163090000, eta, ohukuivatid




