ETA ETA615390000 Standard kettle, Glass, Stainless steel/Black, 2200 W, 360 rotational base, 1.7 L
- TootjadETA
- Mudel: ETA615390000
- Saadavus: 5
-
34€
ETA ETA615390000 Standard kettle, Glass, Stainless steel/Black, 2200 W, 360° rotational base, 1.7 L
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Brutokaal | 1.217 kg |
| Eemaldatav filter | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Glass |
| Muud funktsioonid | LED lightning |
| Netokaal | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 174.00 g |
| Plastic (No PET) | 43.00 g |
| Producer product name | ETA615390000 |
| Tare weight (kg) | 0.217 kg |
| Toote värv | Stainless steel/Black |
| Tüüp | Standard kettle |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| WEEE tax | No |
Sildid: eta eta615390000 standard kettle, glass, stainless steelblack, 2200 w, 360 rotational base, 17 l, eta615390000, eta, veekeetjad

