ETA FENIT Curler | ETA032890030 | Number of heating levels 2 | 400 W | White
- TootjadETA
- Mudel: ETA032890030
- Saadavus: 5
-
19€
ETA FENITÉ Curler | ETA032890030 | Number of heating levels 2 | 400 W | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1.8 m |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 759 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | FENIT Curler |
| Producer product name | ETA032890030 |
| Riputusaas | Yes |
| Soojendustasemete arv | 2 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 400 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta fenit curler eta032890030 number of heating levels 2 400 w white, eta032890030, eta, lokitangid








