ETA | Food Dryer | Power 380 W | Number of trays 8 | Integrated timer | Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA830190000
- Saadavus: 5
-
69€
ETA | Food Dryer | Power 380 W | Number of trays 8 | Integrated timer | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross weight | 3.12 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Integreeritud taimer | Yes |
| Muud funktsioonid | Button control with LED display for easy temperature and time adjustment Timer 30 minutes - 24 hours, in increments of 30 minutes |
| Net weight | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 64 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 583 g |
| Plaatide arv | 8 |
| Plastic (No PET) | 37 g |
| Producer | ETA |
| Producer product name | Food Dryer |
| Tare weight (kg) | 0.62 kg |
| Temperatuur | 35-70 C |
| Temperatuuri kontrollimine | ETA830190000 Secca Plus |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 380 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta food dryer power 380 w number of trays 8 integrated timer black, eta830190000, eta, toidukuivatid








