ETA Grinder Perfetto ETA006890000 100 W, Coffee beans capacity 200 g, Number of cups Up to 14 pc(s), Lid safety switch, Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA006890000
- Saadavus: 3
-
57€
ETA Grinder Perfetto ETA006890000 100 W, Coffee beans capacity 200 g, Number of cups Up to 14 pc(s), Lid safety switch, Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | No |
| Brutokaal | 0.89 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grinder type | 2 grinding stones 4 cm diameter |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 196.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Kaal | 1.12 g |
| Kaane ohulüliti | Yes |
| Kohviubade mahutavus | 200 g |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal | Plastic |
| Netokaal | 0.82 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 64.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer product family | Grinder |
| Producer product name | Perfetto ETA006890000 |
| Reguleeritav jahvatusprogramm | from up to 17 degrees |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Cleaning brush |
| Tasside arv | Up to 14 pc(s) |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 100 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta grinder perfetto eta006890000 100 w, coffee beans capacity 200 g, number of cups up to 14 pcs, lid safety switch, black, eta006890000, eta, kohviveskid





