ETA | Hair Care Gift Set | ETA732090020 Fenit | 2200 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser nozzle | B
- TootjadETA
- Mudel: ETA732090020
- Saadavus: 3
-
41€
ETA | Hair Care Gift Set | ETA732090020 Fenité | 2200 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | Diffuser nozzle | Black Edition
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross depth master carton | 550 mm |
| Gross height (mm) | 305 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Gross weight | 1.22 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Gross width master carton | 375 mm |
| Hajuti otsik | Yes |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.7 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kokkupandav käepide | Yes |
| Koondusotsik | Yes |
| Net weight | 0.94 kg |
| Net weight master carton | 7.542 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 764 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 267 g |
| PET | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 13 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Hair Care Gift Set |
| Producer product name | ETA732090020 Fenit |
| Reisitasku | Yes |
| Riputusaas | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Tare weight master carton | 1.157 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | Black Edition |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.008418 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta hair care gift set eta732090020 fenit 2200 w number of temperature settings 3 ionic function diffuser nozzle b, eta732090020, eta, foonid








