ETA Hair Dryer Fenite ETA732090000 2400 W, Number of temperature settings 3, Ionic function, Diffuser nozzle, White
- TootjadETA
- Mudel: ETA732090000
- Saadavus: 5
-
29€
ETA Hair Dryer Fenite ETA732090000 2400 W, Number of temperature settings 3, Ionic function, Diffuser nozzle, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 285 mm |
| Brutokaal | 0.918 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 225 mm |
| Brutolaius (mm) | 110 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Gross width master carton | 345 mm |
| Hajuti otsik | Yes |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Kokkupandav käepide | No |
| Maht (m3) | 0.00705375 m |
| Muud funktsioonid | 360 concentrator and diffuser Operation light indicator Ergonomically shaped handle |
| Net weight master carton | 5.508 kg |
| Netokaal | 0.281 kg |
| Paber/Papp | 595.00 g |
| PET | 2.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 40 g |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | Fenite ETA732090000 |
| Riputusaas | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soengukamm | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.64 kg |
| Tare weight master carton | 0.855 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Hair dryer |
| Ülekuumenemise kaitse | Yes |
| Võimsus | 2400 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta hair dryer fenite eta732090000 2400 w, number of temperature settings 3, ionic function, diffuser nozzle, white, eta732090000, eta, foonid




