ETA Humidifier | Noble Smart 5629 90000 | 110 W | Water tank capacity 4 L | Suitable for rooms up to 50 m | Ultrasonic | Grey |
- TootjadETA
- Mudel: ETA562990000
- Saadavus: 5
-
122€
ETA Humidifier | Noble Smart 5629 90000 | 110 W | Water tank capacity 4 L | Suitable for rooms up to 50 m² | Ultrasonic | Grey | Humidification capacity 500 ml/hr
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Evaporation technology | Ultrasonic |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 365.00 mm |
| Gross weight | 3.83 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Kontrolli tüüp | Touch controls |
| Kõrgus | 23 cm |
| Laius | 25.5 cm |
| Müratase | N/A dB |
| Muud funktsioonid | Cold-plasma technology releases positive and negative ions that bind dust, pollen, mites and mould spores, effectively removing them from the air Eliminates odours and harmful substances from smoke to kitchen smells and pet odours AUTO mode automatically |
| Net weight | 2.98 kg |
| Niisutamise võimsus | 500 ml/hr |
| Õhupuhastusvõime | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 833.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Humidifier |
| Producer product name | Noble Smart 5629 90000 |
| Sobib ruumidele kuni | 50 m |
| Sügavus | 24.5 cm |
| Taimer | Timer with adjustable operation from 1 to 12 hours |
| Tare weight (kg) | 0.85 kg |
| Tööaeg | 30 h |
| Toote värv | Grey |
| Veemahuti suurus | 4 L |
| Võimsus | 110 W |
| Võimsusastete arv | 7 |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






