ETA Personal Scale | ETA277990000 Vital Fitness | Maximum weight (capacity) 180 kg | Accuracy 100 g | Body Mass Index (BMI) meas
- TootjadETA
- Mudel: ETA277990000
- Saadavus: 5
-
17€
ETA Personal Scale | ETA277990000 Vital Fitness | Maximum weight (capacity) 180 kg | Accuracy 100 g | Body Mass Index (BMI) measuring | White
| All | |
| Aku tüüp | AAA |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 33.00 mm |
| Gross height (mm) | 324.00 mm |
| Gross weight | 1.72 kg |
| Gross width (mm) | 314.00 mm |
| Kasutajate arv | 10 kasutaja(id) |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | Yes |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 180 kg |
| Mälufunktsioon | Yes |
| Mõõteühik | kg/lb/st |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 515 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 212.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Personal Scale |
| Producer product name | ETA277990000 Vital Fitness |
| Täpsus | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: eta personal scale eta277990000 vital fitness maximum weight capacity 180 kg accuracy 100 g body mass index bmi meas, eta277990000, eta, kaalud








