ETA Personal Scales | ETA178090040 Breeze | Maximum weight (capacity) 180 kg | Accuracy 100 g | Blue
- TootjadETA
- Mudel: ETA178090040
- Saadavus: 5
-
16€
ETA Personal Scales | ETA178090040 Breeze | Maximum weight (capacity) 180 kg | Accuracy 100 g | Blue
| All | |
| Aku tüüp | AAA |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 325 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Gross weight | 1.75 kg |
| Gross width (mm) | 335 mm |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | No |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 180 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Materjal | Glass |
| Mõõteühik | Weight measurement in the following units kg lb st |
| Net weight | 1.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 245 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 231 g |
| Plastic (No PET) | 19 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Personal Scales |
| Producer product name | ETA178090040 Breeze |
| Täpsus | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Toote värv | Blue |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.004899375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta personal scales eta178090040 breeze maximum weight capacity 180 kg accuracy 100 g blue, eta178090040, eta, kaalud



