ETA Replacement brush heads | Sonetic Kids 171090400 | Heads | For kids | Number of brush heads included 2 | Blue
- TootjadETA
- Mudel: ETA171090400
- Saadavus: 2
-
8€
ETA Replacement brush heads | Sonetic Kids 171090400 | Heads | For kids | Number of brush heads included 2 | Blue
| All | |
| Aku tüüp | Does not apply |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | Does not apply liikumist minutis |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Net weight | 0.014 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7680 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 14 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Replacement brush heads |
| Producer product name | Sonetic Kids 171090400 |
| Seadme tüüp | Heads |
| Tare weight (kg) | 0.016 kg |
| Toote värv | Blue |
| Tüüp | For kids |
| Volume (m3) | 0.000225 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


