ETA | Shaver | ETA234390000 Charlie | Operating time (max) 90 min | Lithium Ion | Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA234390000
- Saadavus: 5
-
23€
ETA | Shaver | ETA234390000 Charlie | Operating time (max) 90 min | Lithium Ion | Black
| All | |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 0.247 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Laadimisindikaator | Yes |
| Märg ja kuiv | No |
| Muud funktsioonid | Lock function Sound signalization Charging through USB TYPE-C cable |
| Net weight | 0.174 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 842 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 49 g |
| Pestav | No |
| PET | 20 g |
| Pinge | 230 V |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Shaver |
| Producer product name | ETA234390000 Charlie |
| Puhastushari | Yes |
| Raseerimise süsteem | Trimming three-headed shaving system |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare other | 31.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.073 kg |
| TI weight (kg) | 0.017 kg |
| Toite tüüp | Battery-operation or mains-operation |
| Tööaeg (max) | 90 min |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.000972 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta shaver eta234390000 charlie operating time max 90 min lithium ion black, eta234390000, eta, pardlid











