ETA | Toothbrush replacement for ETA0710 | Heads | For kids | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes
- TootjadETA
- Mudel: ETA071090100
- Saadavus: 5
-
6€
ETA | Toothbrush replacement for ETA0710 | Heads | For kids | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes Does not apply | White
| All | |
| Aku tüüp | Does not apply |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | Does not apply |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Muud funktsioonid | For kids 3-6 years |
| Net weight | 0.005 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5417 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| PET | 3 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Toothbrush replacement for ETA0710 |
| Seadme tüüp | Heads |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | For kids |
| Volume (m3) | 0.0001595 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta toothbrush replacement for eta0710 heads for kids number of brush heads included 2 number of teeth brushing modes, eta071090100, eta, suuhooldus



