ETA | Vacuum cleaner | Grande Animal ETA222390000 | Bagless | Power 850 W | Dust capacity 3.2 L | Black/Gold
- TootjadETA
- Mudel: ETA222390000
- Saadavus: 2
-
144€
ETA | Vacuum cleaner | Grande Animal ETA222390000 | Bagless | Power 850 W | Dust capacity 3.2 L | Black/Gold
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Filtri tüüp | HEPA H 12 |
| Filtripuhastuse indikaator | No |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 8.56 kg |
| Gross width (mm) | 500 mm |
| Juhtmevaba | No |
| Loomade järelt koristamiseks | Yes |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 80 dB |
| mustmetallid | 3.00 g |
| Muud funktsioonid | Suitable for animal breeders |
| Net weight | 7.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1412 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Pestav filter | Yes |
| Plastic (No PET) | 68 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Vacuum cleaner |
| Producer product name | Grande Animal ETA222390000 |
| Puhastatavad pinnad | Floor, carpet, furniture |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 1.48 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1x Brush nozzle 1x Cushion nozzle 1x Slotted nozzle 1x Floor / carpet nozzle 1x Attachment for hair care |
| Teleskooptoru | Yes |
| Tolmukoguja tüüp | Bag |
| Tolmukott kaasa arvatud | No |
| Tolmumaht | 3.2 L |
| Tööraadius | 9 m |
| Toote värv | Black/Gold |
| Turbohari | Yes |
| Tüüp | Bagless |
| Võimsus | 850 W |
| Volume (m3) | 0.0627 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta vacuum cleaner grande animal eta222390000 bagless power 850 w dust capacity 32 l blackgold, eta222390000, eta, tolmuimejad

