ETA Aroma diffuser Aria ETA463490000 Ultrasonic Suitable for rooms up to 25 m Wood
- TootjadETA
- Mudel: ETA463490000
- Saadavus: 2
-
35€
ETA Aroma diffuser Aria ETA463490000 Ultrasonic Suitable for rooms up to 25 m³ Wood
| All | |
| Brutokaal | 0.676 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Helps to clear airway obstruction and is ideal for healthcare such as allergies, asthma, bronchitis, colds, flu, cough, sore throat, etc. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross depth master carton | 570 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross height master carton | 255 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Gross width master carton | 485 mm |
| Kaal | 460 g |
| Kõrgus | 21 cm |
| Laius | 12.5 cm |
| Maht | 600 ml |
| Muud funktsioonid | Power supply via the adapter Fragrant steam helps to humidify the air and pleasantly scent the room Automatic shutdown when the hopper is empty Audible alarm Very quiet operation |
| Net weight master carton | 8.112 kg |
| Netokaal | 0.372 kg |
| Öötuli | Changing colour lighting |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Palette Qty | 288 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 304 g |
| Producer product family | Aroma diffuser |
| Producer product name | Aria ETA463490000 |
| Sobib ruumidele suurusega kuni | 25 m |
| Sügavus | 12.5 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.304 kg |
| Tare weight master carton | 1.198 kg |
| Tööaeg | 480 min |
| Toote värv | Wood |
| Tüüp | Ultrasonic |
| Volume (m3) | 0.005376 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: eta aroma diffuser aria eta463490000 ultrasonic suitable for rooms up to 25 m wood, eta463490000, eta, lohnamasinad








