ETA Blender | ETA901190010 STORIO | Tabletop | 1200 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.5 L | Beige
- TootjadETA
- Mudel: ETA901190010
- Saadavus: 2
-
76€
ETA Blender | ETA901190010 STORIO | Tabletop | 1200 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.5 L | Beige
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 340.00 mm |
| Gross weight | 4.24 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | No |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Kiiruste arv | 3 |
| Kõrgus | 41 cm |
| Korpuse materjal | Stainless steel/Plastic |
| Laius | 21.5 cm |
| Materjal, kann(ud) | Glass |
| Net weight | 3.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 799 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Blender |
| Producer product name | ETA901190010 STORIO |
| Sügavus | 20 cm |
| Suur kann | 1.5 L |
| Tare weight (kg) | 0.81 kg |
| Toote värv | Beige |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







