ETA Coffee grinder Aromo ETA006490000 150 W Coffee beans capacity 50 g Lid safety switch White
- TootjadETA
- Mudel: ETA006490000
- Saadavus: 5
-
17€
ETA Coffee grinder Aromo ETA006490000 150 W Coffee beans capacity 50 g Lid safety switch White
| All | |
| 360° pöörlev alus | No |
| Embeeded battery | No |
| Grinder type | With splitting knife |
| Gross depth (mm) | 107 mm |
| Gross height (mm) | 188 mm |
| Gross weight | 0.799 kg |
| Gross width (mm) | 107 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Inner carton packing Qty | 12 pc(s) |
| Kaane ohulüliti | Yes |
| Kohviubade mahutavus | 50 g |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Net weight | 0.776 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 401 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 19 g |
| Päritoluriik | China |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Producer product family | Coffee grinder |
| Producer product name | Aromo ETA006490000 |
| Roostevabast terasest terad | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 150 W |
| Volume (m3) | 0.002152412 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta coffee grinder aromo eta006490000 150 w coffee beans capacity 50 g lid safety switch white, eta006490000, eta, kohviveskid




