ETA Coffee grinder Magico ETA006590000 Black, 150 W, 50 g
- TootjadETA
- Mudel: ETA006590000
- Saadavus: 5
-
18€
ETA Coffee grinder Magico ETA006590000 Black, 150 W, 50 g
| All | |
| Brutokaal | 0.81 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 111.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Kohviubade mahutavus | 50 g |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Materjal | Stainless steel grinding chamber, stainless steel blades. |
| Muud funktsioonid | The grinder is easy to operate. The safety lock prevents it from starting. With extra high revs up to 29,000 rpm, 100% preserves the aroma of freshly ground |
| Netokaal | 0.68 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 57.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer product family | Coffee grinder |
| Producer product name | Magico ETA006590000 |
| Roostevabast terasest terad | Long-life steel blades |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 150 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta coffee grinder magico eta006590000 black, 150 w, 50 g, eta006590000, eta, kohviveskid



