ETA Curling Iron Fenit ETA933790000 Ceramic heating system, Temperature (max) 210 C, Display LED, Black/Pink
- TootjadETA
- Mudel: ETA933790000
- Saadavus: 5
-
29€
ETA Curling Iron Fenité ETA933790000 Ceramic heating system, Temperature (max) 210 °C, Display LED, Black/Pink
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 60.00 mm |
| Brutokaal | 0.62 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 355.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 110.00 mm |
| Ekraan | LED |
| Garantii | 24 month(s) |
| Ioontöötlus | No |
| Juhtme pikkus | 1.7 m |
| Keraamiline kuumutussüsteem | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Adjustable height of the middle mandrel (size of curls) - 18/22/26/32 mm |
| Netokaal | 0.49 kg |
| Paber/Papp | 130.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product family | Curling Iron |
| Producer product name | Fenit ETA933790000 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.13 kg |
| Tasku | Yes |
| Temperatuur (maksimaalne) | 210 C |
| Toote värv | Black/Pink |
| Tüüp | Curling iron |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta curling iron fenit eta933790000 ceramic heating system, temperature max 210 c, display led, blackpink, eta933790000, eta, lokitangid







