ETA | Kettle | ETA559590010 Emma | Electric | 2200 W | 1.5 L | Stainless steel | 360 rotational base | White
- TootjadETA
- Mudel: ETA559590010
- Saadavus: 3
-
43€
ETA | Kettle | ETA559590010 Emma | Electric | 2200 W | 1.5 L | Stainless steel | 360° rotational base | White
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175 mm |
| Gross height (mm) | 245 mm |
| Gross weight | 1.2 kg |
| Gross width (mm) | 210 mm |
| Maht | 1.5 L |
| Materjal | Stainless steel |
| mustmetallid | 7.00 g |
| Muud funktsioonid | The double-wall design visibly reduces the risk of burns Keep warm function to maintain the set water temperature |
| Net weight | 1.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 320 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 188 g |
| PET | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | ETA559590010 Emma |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Electric |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.00900375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta kettle eta559590010 emma electric 2200 w 15 l stainless steel 360 rotational base white, eta559590010, eta, veekeetjad





