ETA | Naos Fan | ETA260790000 | Stand Fan | 50 W | Diameter 43 cm | Number of speeds 4 | Oscillation | Remote control | Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA260790000
- Saadavus: 2
-
99€
ETA | Naos Fan | ETA260790000 | Stand Fan | 50 W | Diameter 43 cm | Number of speeds 4 | Oscillation | Remote control | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175 mm |
| Gross depth master carton | 615 mm |
| Gross height (mm) | 460 mm |
| Gross height master carton | 475 mm |
| Gross weight | 6.77 kg |
| Gross width (mm) | 605 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Inner carton packing Qty | 2.00 pc(s) |
| Kiiruste arv | 4 |
| Läbimõõt | 43 cm |
| Muud funktsioonid | 3 operating modes Number of blades 5 Noise level 62 dB LED display Adjustable height and angle of inclination |
| Net weight | 5.9 kg |
| Net weight master carton | 13.7 kg |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 833 g |
| PET | 2 g |
| Plastic (No PET) | 35 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Naos Fan |
| Producer product name | ETA260790000 |
| Remote control | Yes |
| Taimer | 1-15h |
| Tare other | 83 g |
| Tare weight (kg) | 0.87 kg |
| Tare weight master carton | 1.813 kg |
| TI weight (kg) | 0.275 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Stand Fan |
| Type of battery | Battery |
| Võimsus | 50 W |
| Volume (m3) | 0.0487025 m |
| Võnkumine | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

