ETA Storio Kettle ETA918690040 Standard, 2150 W, 1.7 L, Stainless steel, Beige, 360 rotational base
- TootjadETA
- Mudel: ETA918690040
- Saadavus: 4
-
43€
ETA Storio Kettle ETA918690040 Standard, 2150 W, 1.7 L, Stainless steel, Beige, 360° rotational base
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Brutokaal | 1.13 kg |
| Eemaldatav filter | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Stainless steel |
| Netokaal | 0.91 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 178.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer product family | Storio Kettle |
| Producer product name | ETA918690040 |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Toote värv | Beige |
| Tüüp | Standard |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2150 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eta storio kettle eta918690040 standard, 2150 w, 17 l, stainless steel, beige, 360 rotational base, eta918690040, eta, veekeetjad

