ETA Toothbrush replacement RegularClean ETA070790200 Heads, For adults, Number of brush heads included 2, White
- TootjadETA
- Mudel: ETA070790200
- Saadavus: 2
-
8€
ETA Toothbrush replacement RegularClean ETA070790200 Heads, For adults, Number of brush heads included 2, White
| All | |
| Aku tüüp | Does not apply |
| Bruto Sügavus (mm) | 15.00 mm |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 145.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 80.00 mm |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | Does not apply |
| Harjamisrežiimid | Not specified |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Laadimisalus | Not specified |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | For toothbrush ETAx707 |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Paber/Papp | 3.00 g |
| PET | 7.00 g |
| Producer product family | Toothbrush replacement |
| Producer product name | RegularClean ETA070790200 |
| Seadme tüüp | Heads |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 2 heads |
| Toiteallikas | Not specified |
| Toote värv | White |
| Tüüp | For adults |
| WEEE maks | No |
Sildid: eta toothbrush replacement regularclean eta070790200 heads, for adults, number of brush heads included 2, white, eta070790200, eta, harjad


