EZVIZ Battery-Powered PT Camera Kit with Solar Panel | CS-HB8c | Dome | 4 MP | 4mm | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 512 GB
- TootjadEZVIZ
- Mudel: CSHB8C4MPW4GASP
- Saadavus: 3
-
171€
EZVIZ Battery-Powered PT Camera Kit with Solar Panel | CS-HB8c | Dome | 4 MP | 4mm | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Keretüüp | Dome |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Megapiksel | 4 MP |
| Net weight | 0.29 kg |
| Objektiivi tüüp | 4mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1155 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | EZVIZ |
| Producer product family | Battery-Powered PT Camera Kit with Solar Panel |
| Producer product name | CS-HB8c |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.264/H.265 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









