EZVIZ Camera | CS-H80x | 8+2 MP | 4mm | IP65 | H.264/H.265 | MicroSD, max. 512 GB
- TootjadEZVIZ
- Mudel: CSH80X8MP2MP4MM
- Saadavus: 5
-
132€
EZVIZ Camera | CS-H80x | 8+2 MP | 4mm | IP65 | H.264/H.265 | MicroSD, max. 512 GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 194.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 176.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Mälupesad | MicroSD, max. 512 GB |
| Max IR distance | Up to 30m |
| Megapiksel | 8+2 MP |
| Net weight | 0.63 kg |
| Objektiivi tüüp | 4mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 123 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 105.00 g |
| Producer | EZVIZ |
| Producer product family | Camera |
| Producer product name | CS-H80x |
| Tare weight (kg) | 0.41 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.264/H.265 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: ezviz camera cs-h80x 82 mp 4mm ip65 h264h265 microsd, max 512 gb, csh80x8mp2mp4mm, ezviz, kaamerad






