EZVIZ CS-H1C (2MP)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 53 mm |
| Gross height (mm) | 53 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gross width (mm) | 53 mm |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3226 pc(s) |
| Producer | EZVIZ |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.000148877 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: ezviz cs-h1c 2mp, csh1c1080p, ezviz, kaamerad

