EZVIZ Pan/Tilt Camera, Dual-Lens, 4G | CS-H9C | PTZ | 5+5 MP | 2.8mm/6mm | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 512 GB
- TootjadEZVIZ
- Mudel: CSH9C5MP5MP4G
- Saadavus: 4
-
146€
EZVIZ Pan/Tilt Camera, Dual-Lens, 4G | CS-H9C | PTZ | 5+5 MP | 2.8mm/6mm | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 194.00 mm |
| Gross weight | 0.93 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Keretüüp | PTZ |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2880 x 1620 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Megapiksel | 5+5 MP |
| Net weight | 0.63 kg |
| Objektiivi tüüp | 2.8mm/6mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 198 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | EZVIZ |
| Producer product family | Pan/Tilt Camera, Dual-Lens, 4G |
| Producer product name | CS-H9C |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote värv | White |
| Videopakkimise formaadid | H.264/H.265 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







