Fellowes Shredder AutoMax 90M
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 370.00 mm |
| Brutokaal | 9.90 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 600.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 280.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.06 m |
| Netokaal | 8.80 kg |
| Paber/Papp | 800.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 300.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.10 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: fellowes shredder automax 90m, 4633601, fellowes, paberipurustajad

