Fellowes Shredder P-25S Black, 11 L, Paper shredding, Paper handling standard/output 7mm strips, security level P-2, Traditional
- TootjadFellowes
- Mudel: 4701001
- Saadavus: 4
-
56€
Fellowes Shredder P-25S Black, 11 L, Paper shredding, Paper handling standard/output 7mm strips, security level P-2, Traditional
| All | |
| Brutokaal | 2.08 kg |
| CD-de purustamine | No |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 275.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Korvi suurus | 11 L |
| Krediitkaartide purustamine | No |
| Netokaal | 1.64 kg |
| Paberi purustamine | Yes |
| Paberikäsitsus, standardne/väljastus | 7mm strips, security level P-2 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer product family | Shredder |
| Producer product name | P-25S |
| Shredder type | Traditional |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: fellowes shredder p-25s black, 11 l, paper shredding, paper handling standardoutput 7mm strips, security level p-2, traditional, 4701001, fellowes, paberipurustajad


