Fixed | Zen 5 Plug-in Powerbank | FIXZEN-5PL-BK | 5000 mAh | USB-C: DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A 20W MAX | Black
- TootjadFixed
- Mudel: FIXZEN-5PL-BK
- Saadavus: 1
-
21€
Fixed | Zen 5 Plug-in Powerbank | FIXZEN-5PL-BK | 5000 mAh | USB-C: DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A 20W MAX | Black
| All | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Akutehnoloogia | Li-Ion |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4760 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Producer | Fixed |
| Producer product family | Zen 5 Plug-in 20W Powerbank |
| Producer product name | FIXZEN-5PL-BK |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Black |
| USB sisendi liidese tüüp | USB-C: DC 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A 18W MAX |
| Väljund | USB-C: DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A 20W MAX |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fixed zen 5 plug-in powerbank fixzen-5pl-bk 5000 mah usb-c dc 5v3a, 9v222a, 12v167a 20w max black, fixzen-5pl-bk, fixed, akupangad





