Mesko Hair Dryer | MS 2287 | 2200 W | Number of temperature settings 3 | Diffuser nozzle | Black/Champagne
- TootjadMesko
- Mudel: MS 2287
- Saadavus: 5
-
18€
Mesko Hair Dryer | MS 2287 | 2200 W | Number of temperature settings 3 | Diffuser nozzle | Black/Champagne
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 0.94 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Hajuti otsik | Yes |
| Ioonfunktsioon | No |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kokkupandav käepide | No |
| Muud funktsioonid | Ionization function with switch and indicator light Air flow concentrating attachment |
| Net weight | 0.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 268 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 268.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | Mesko |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | MS 2287 |
| Riputusaas | Yes |
| Speed settings | 2 |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Toote värv | Black/Champagne |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |














