Philips | Hair Dryer | BHD003/00 | 1400 W | Number of temperature settings 2 | White/Pink
- TootjadPhilips
- Mudel: BHD003/00
- Saadavus: 4
-
19€
Philips | Hair Dryer | BHD003/00 | 1400 W | Number of temperature settings 2 | White/Pink
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Hajuti otsik | No |
| Ioonfunktsioon | No |
| Jaheda õhu funktsioon | No |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kokkupandav käepide | Yes |
| Koondusotsik | Yes |
| Net weight | 0.322 kg |
| Net weight master carton | 5.04 kg |
| Otsikute arv | 2 |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Palette Qty | 732 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 98.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | BHD003/00 |
| Riputusaas | Yes |
| Soengukamm | No |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.479 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 2 |
| Toote värv | White/Pink |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 1400 W |
| Volume (m3) | 0.0018975 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips hair dryer bhd00300 1400 w number of temperature settings 2 whitepink, bhd00300, philips, foonid

