Fortron PPF3602700 UPS 600VA 360W SCHUKO*2 12V/7AH*1 LCD VERSION 230V
- TootjadFSP
- Mudel: IFP 600
- Saadavus: 1
-
70€
Fortron PPF3602700 UPS 600VA 360W SCHUKO*2 12V/7AH*1 LCD VERSION 230V
| All | |
| Brutokaal | 4.75 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 142.00 mm |
| Gross width (mm) | 101.00 mm |
| Netokaal | 4.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 3.00 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fortron ppf3602700 ups 600va 360w schuko2 12v7ah1 lcd version 230v, ifp 600, fsp, toiteplokid psu

