Fortron PSU DAGGER PRO 80 Plus Gold 850W
- TootjadFortron
- Mudel: DAGGER PRO 850 ATX 3
- Saadavus: 5
-
155€
Fortron PSU DAGGER PRO 80 Plus Gold 850W
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 125.00 mm |
| Brutokaal | 1.61 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 63.50 mm |
| Brutolaius (mm) | 100.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Quiet and long-lasting 92mm ball bearing fan Protections OCP, OVP, SCP, OPP, OTP |
| Net weight master carton | 11.892 kg |
| Netokaal | 1.43 kg |
| Nimivõimsus | 850 W |
| Paber/Papp | 144.00 g |
| Palette Qty | 621 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 36.00 g |
| Producer product family | PSU |
| Producer product name | DAGGER PRO |
| Sertifikaat | 80 Plus Gold |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.18 kg |
| Tare weight master carton | 0.754 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: fortron psu dagger pro 80 plus gold 850w, dagger pro 850 atx 3, fortron, toiteplokid psu





