Fractal Design Core 1000 USB 3.0 Black, Micro ATX, Power supply included No
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-CA-CORE-1000-USB3-BL
- Saadavus: 5
-
46€
Fractal Design Core 1000 USB 3.0 Black, Micro ATX, Power supply included No
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| Aknaga | No |
| Audiosisend | Yes |
| Audioväljund | Yes |
| Brutokaal | 4.68 kg |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 14.8 cm |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Garantii | 24 month(s) |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 35 cm |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross height (mm) | 420 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Gross width master carton | 182 mm |
| Installitud esiventilaatorid | 1x 120 mm |
| Installitud küljeventilaatorid | 1x 120 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 92 mm |
| Jahutuse tüüp | Front: 1 - 120mm fan (included is a hydraulic bearing 120mm Silent Series R2 fan, 1200 RPM speed)Rear: 1 - 92mm fan (not included)Side: 1 - 120mm fan (not included) |
| Juhend | Yes |
| Kaal | 4.1 kg |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Karbi sisu | Core 1000 USB 3.0 computer caseAccessory boxUser manual |
| Kõrgus | 35.5 cm |
| Kujutegur | Micro ATX |
| Lähtestusnupp | Yes |
| Laienduspesade arv | 4 |
| Laius | 17.5 cm |
| Liides | 1 - USB 3.0 with internal connector1 - USB 2.01 - 3.5mm audio in (mic)1 - 3.5mm audio out (headphone)Power button with LEDHDD LEDReset button |
| Mõõdud (l x s x k) | 175 x 355 x 420mm mm |
| Muud funktsioonid | mATX, Mini ITX, DTX motherboard compatibilityDrive bay capacity: 2 - 3.5" HDD or 3 - 2.5" SSD or 1 - 3.5" HDD + 1 - 2.5" SSD2 - ODD slots1 - FDD slot, using convertor in ODD slot (convertor included)4 expansion slots with sleek white painted bracketsSuppo |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Netokaal | 4 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Pakendi kaal | 5 kg |
| Pakendi kõrgus | 47.5 cm |
| Pakendi laius | 22.5 cm |
| Pakendi sügavus | 41.5 cm |
| Producer product name | Core 1000 USB 3.0 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Sügavus | 42 cm |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| Tare weight master carton | 1 kg |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | PC |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tüüp-A liideste arv | 1 |
| Volume (m3) | 0.046368 m |
Sildid: fractal design core 1000 usb 30 black, micro atx, power supply included no, fd-ca-core-1000-usb3-bl, fractal design, korpused












