Fractal Design CORE 1100 Black, Micro ATX, Power supply included No
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-CA-CORE-1100-BL
- Saadavus: 5
-
47€
Fractal Design CORE 1100 Black, Micro ATX, Power supply included No
| All | |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| 5,25" lahtrite arv | 2 |
| Aknaga | No |
| Audiosisend | Yes |
| Audioväljund | Yes |
| Brutokaal | 4.80 kg |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 18.5 cm |
| Draivilahtrid | 2 drive bays of 5,25" , two 3.5" HDD positions or 3 bays 2.5" or one 2.5" and one 3.5"drive positions " |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 475.00 mm |
| Gross height (mm) | 425.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Installitud esiventilaatorid | 2x 120 mm |
| Jahutuse tüüp | Front: 1 - 120mm fans (included is 1 Fractal Design silent 120mm fan, 1200 RPM speed), Rear: 1 - 92mm fan (not included), Side: 1 -120mm fan (not included) |
| Kaal | 8.6 oz |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Karbi sisu | Core computer case, Accessory box, User manual |
| Kõrgus | 46.5 cm |
| Kujutegur | Micro ATX |
| Lähtestusnupp | Yes |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Laius | 23.3 cm |
| LED-indikaatorid | HDD, Power |
| Liides | FRONT: 1 USB 3.0 + 1 USB 2.0, Audio in/out, Power button with LED (white), HDD activity LED (white), Reset button |
| Mõõdud (l x s x k) | 175 x 358 x 410 mm mm |
| Netokaal | 3.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 10.1 oz |
| Pakendi kõrgus | 62.5 cm |
| Pakendi laius | 32.2 cm |
| Pakendi sügavus | 54 cm |
| Paper/Pasteboard | 1387.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Producer product name | CORE 1100 |
| Sisemiste 3,5" salvede arv | 4 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Sügavus | 51.7 cm |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 mm |
| Toite tüüp | ATX PSUs, up to 185mm if a typical-length optical drive is mounted |
| Toiteallikas | ATX PSUs, up to 185mm if a typical-length optical drive is mounted W |
| Toiteploki asukoht | Bottom |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | PC |
| Ühilduvus | 4 expansion slots, Mini ITX, Micro ATX motherboard compatibility, Supports Graphics cards up to 350mm in length may be installed. One or more 3.5" hard drives may interfere with side-mounted power connectors on graphics cards longer than 170 mm |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tüüp-A liideste arv | 2 |
| Ventilaator | 3 Fan positions (1 fan included) (Filtered fan slots in front) |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: fractal design core 1100 black, micro atx, power supply included no, fd-ca-core-1100-bl, fractal design, korpused
















































