Fractal Design Meshify 3 | Black RGB TG Light Tint | Mid-Tower | Power supply included No | ATX
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-MES3A-06
- Saadavus: 5
-
164€
Fractal Design Meshify 3 | Black RGB TG Light Tint | Mid-Tower | Power supply included No | ATX
| All | |
| Draivilahtrid | 2x2.5 2/4x3.5/2.5 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 634.00 mm |
| Gross height (mm) | 324.00 mm |
| Gross weight | 13.20 kg |
| Gross width (mm) | 542.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid-Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 12.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | Meshify 3 |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Toote värv | Black RGB TG Light Tint |
| Ühilduvus | E-ATX/AT/MATX/m-ITX |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fractal design meshify 3 black rgb tg light tint mid-tower power supply included no atx, fd-c-mes3a-06, fractal design, korpused









