Fractal Design | North | Charcoal Black TG Dark tint | ATX
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-NOR1C-02
- Saadavus: 5
-
153€
Fractal Design | North | Charcoal Black TG Dark tint | ATX
| All | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 14.5 with Fan Bracket (Mesh version only)/17 w.o cm |
| Draivilahtrid | 3x2.5"/3.5"(2 included) 2x2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 565 mm |
| Gross height (mm) | 553 mm |
| Gross weight | 9.80 kg |
| Gross width (mm) | 326 mm |
| Juhtmehaldus | Yes |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kombineeritud HDD/SSD sahtel | Yes |
| Laienduspesad | 7 |
| Liides | 1xUSB 3.1 Gen 2 Type-C, 2xUSB 3.0, Audio and Mic |
| Mõõdud (l x s x k) | 215 x 447 x 469 mm |
| Muud funktsioonid | Two Aspect 14 PWM fans preinstalled with room to expand up to a total of four 140 mm or six 120 mm fans |
| Net weight | 7.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| PET | 13 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | North |
| Tare other | 12 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toetatud esimese radiaatori mõõdud | Up to 360 mm mm |
| Toetatud ülemise radiaatori mõõdud | Up to 240 mm (See manual for details on ram clearance) mm |
| Toite tüüp | ATX |
| Tolmuvastane filter | Front, PSU |
| Toote värv | Charcoal Black TG Dark tint |
| Ühilduvus | ATX / mATX / Mini-ITX |
| Volume (m3) | 0.10185707 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fractal design north charcoal black tg dark tint atx, fd-c-nor1c-02, fractal design, korpused




















