NINJA | Air Fryer | AF300 | Power 1 frying compartment: 1200 W 2 frying compartments: 2400 W W | Capacity 7.6 L | Black
- TootjadNINJA
- Mudel: AF300EU
- Saadavus: 4
-
180€
NINJA | Air Fryer | AF300 | Power 1 frying compartment: 1200 W 2 frying compartments: 2400 W W | Capacity 7.6 L | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Max Crisp, Air Fry, Air Roast, Bake, Reheat, Dehydrate |
| Gross depth (mm) | 41.00 mm |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height (mm) | 39 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Gross weight | 9.9 kg |
| Gross width (mm) | 46 mm |
| Gross width master carton | 355 mm |
| Juhtme pikkus | 0.8 m |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 7.6 L |
| Muud funktsioonid | Capacity 3.8 L per drawer/ 7.6 L total |
| Net weight | 8.20 kg |
| Net weight master carton | 4.944 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 93 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1400 g |
| PET | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 300 g |
| Producer | NINJA |
| Producer product family | Air Fryer |
| Producer product name | AF300 |
| Programmide arv | 6 |
| Tare weight (kg) | 1.7 kg |
| Tare weight master carton | 0.753 kg |
| Temperatuur | 40-240 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1 frying compartment: 1200 W 2 frying compartments: 2400 W W |
| Volume (m3) | 0.000073554 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





