Panasonic Air Fryer | NF-CC600AXE | Power 1450 W | Capacity 6 L | Black
- TootjadPanasonic
- Mudel: NF-CC600AXE
- Saadavus: 5
-
111€
Panasonic Air Fryer | NF-CC600AXE | Power 1450 W | Capacity 6 L | Black
| All | |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross weight | 7.50 kg |
| Gross width (mm) | 415.00 mm |
| Juhtpaneel | Touch |
| Kõrgus | 35.5 cm |
| Laius | 26.7 cm |
| Maht | 6 L |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 5.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1950.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Panasonic |
| Producer product family | Air Fryer |
| Producer product name | NF-CC600AXE |
| Programmide arv | 11 |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 35.7 cm |
| Tare weight (kg) | 2.10 kg |
| Temperatuur | 80-200 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1450 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









