Philips Airfryer | NA221/00 2000 series | Power 1500 W | Capacity 4.2 L | Rapid Air technology | Black/Silver
- TootjadPhilips
- Mudel: NA221/00
- Saadavus: 5
-
92€
Philips Airfryer | NA221/00 2000 series | Power 1500 W | Capacity 4.2 L | Rapid Air technology | Black/Silver
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Keep warm function |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 4.52 kg |
| Gross width (mm) | 328.00 mm |
| Juhtme pikkus | 0.8 m |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 4.2 L |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 3.51 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 990.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Airfryer |
| Producer product name | NA221/00 2000 series |
| Programmide arv | 9 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sisuaken | Yes |
| Taimeri kestus | Up to 60 min |
| Tare weight (kg) | 1.01 kg |
| Tehnoloogia | Rapid Air technology |
| Temperatuur | 60-200 C |
| Toote värv | Black/Silver |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips airfryer na22100 2000 series power 1500 w capacity 42 l rapid air technology blacksilver, na22100, philips, friteerimisvahendid






