Philips Airfryer | NA332/00 3000 Series | Power 1700 W | Capacity 6.2 L
- TootjadPhilips
- Mudel: NA332/00
- Saadavus: 5
-
137€
Philips Airfryer | NA332/00 3000 Series | Power 1700 W | Capacity 6.2 L
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 388.00 mm |
| Gross height (mm) | 366.00 mm |
| Gross weight | 7.20 kg |
| Gross width (mm) | 386.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kõrgus | 30.3 cm |
| Laius | 32.4 cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 6.2 L |
| Märgutuli | Yes |
| Materjal | Metal/Plastic |
| Muud funktsioonid | Keep warm function RapidAir Plus |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 5.60 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Airfryer |
| Producer product name | NA332/00 3000 Series |
| Programmide arv | 12 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sisuaken | No |
| Sügavus | 43.6 cm |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Võimsus | 1700 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips airfryer na33200 3000 series power 1700 w capacity 62 l, na33200, philips, friteerimisvahendid








