Philips Dual Basket Airfryer | NA555/00 5000 series | Power 2750 W | Capacity 9 L | RapidAir Plus | Silver
- TootjadPhilips
- Mudel: NA555/00
- Saadavus: 5
-
235€
Philips Dual Basket Airfryer | NA555/00 5000 series | Power 2750 W | Capacity 9 L | RapidAir Plus | Silver
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400 mm |
| Gross height (mm) | 490 mm |
| Gross weight | 10.77 kg |
| Gross width (mm) | 390 mm |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kõrgus | 44.3 cm |
| Laius | 38.2 cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 9 L |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 8.75 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1920 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Dual Basket Airfryer |
| Producer product name | NA555/00 5000 series |
| Programmide arv | 12 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sügavus | 35.1 cm |
| Taimeri kestus | Up to 60 min |
| Tare weight (kg) | 2.02 kg |
| Tehnoloogia | RapidAir Plus |
| Temperatuur | 40-200 C |
| Toote värv | Silver |
| Võimsus | 2750 W |
| Volume (m3) | 0.07644 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





