FSP | SNMP Card | MPF0000400GP
| All | |
| Eritunnused | Allows control and monitoring of multiple inverters through RJ-45 network connection Real-time dynamic graphs of UPS / PowerManager data Historic data log stored in centralized PC database |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Palette Qty | 1882 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Producer | FSP |
| Producer product family | SNMP Card |
| Producer product name | MPF0000400GP |
| Volume (m3) | 0.000918 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: fsp snmp card mpf0000400gp, snmp manager mpf0000400gp, fsp, ups

