FSP UPS | Champ Tower Schuko 3K | 3000 VA | 2700 W
- TootjadFSP
- Mudel: CHAMP 3K TW-SCHUKO
- Saadavus: 1
-
471€
FSP UPS | Champ Tower Schuko 3K | 3000 VA | 2700 W
| All | |
| AC-sisendsagedus | 40-70 Hz |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:NK:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Typical Recharge Time (up to 90% capacity): 4 hours |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross weight | 18.20 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Maht | 3000 VA |
| Mõõdud (l x s x k) | 421 x 190 x 318 mm |
| Net weight | 17.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 55 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | FSP |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | Champ Tower Schuko 3K |
| Puhvertoiteallika topoloogia | On line |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 2700 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fsp ups champ tower schuko 3k 3000 va 2700 w, champ 3k tw-schuko, fsp, ups


