FURY SHOBO SH4F PC Case Midi Tower, Black | Fury
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 386.00 mm |
| Gross height (mm) | 448.00 mm |
| Gross weight | 7.61 kg |
| Gross width (mm) | 204.00 mm |
| Net weight | 4.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Fury |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fury shobo sh4f pc case midi tower, black fury, nfo-2154, fury, korpused

