Gamemax Case Fan | FN14A-S5 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross weight | 12.75 kg |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Net weight | 12.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 38 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Case Fan |
| Producer product name | FN14A-S5 |
| Tare weight (kg) | 0.75 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| WEEE tax | No |








