Gamemax Case | LEADER 2 BK | Black | E-ATX | Power supply included No
- TootjadGamemax
- Mudel: LEADER 2 BK
- Saadavus: 5
-
115€
Gamemax Case | LEADER 2 BK | Black | E-ATX | Power supply included No
| All | |
| Draivilahtrid | 2 x 3.5", 3 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 558.00 mm |
| Gross height (mm) | 565.00 mm |
| Gross weight | 10.60 kg |
| Gross width (mm) | 309.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | E-ATX |
| Laienduspesad | 7/5 |
| Net weight | 9.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 g |
| Plastic (No PET) | 280.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | LEADER 2 BK |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gamemax case leader 2 bk black e-atx power supply included no, leader 2 bk, gamemax, korpused





