Gamemax Case | NEX C33 BK | MATX/BTF
| All | |
| Draivilahtrid | 1 x 3.5", 1+1 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 414.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross weight | 8.29 kg |
| Gross width (mm) | 298.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | MATX/BTF |
| Laienduspesad | 5 |
| Net weight | 7.29 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | NEX C33 BK |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |










